Serwis pieców firmy Brotje

Naprawy

Jest do doraźna usługa polegająca na usunięciu awarii urządzeń CO. Oferujemy szybką i profesjonalną interwencję serwisu. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym i dużym magazynem części zamiennych, co pozwala precyzyjnie diagnozować i sprawnie usuwać wszelkie usterki.

Przeglądy

Jest to stała opieka serwisowa polegająca na okresowym sprawdzaniu stanu urządzenia i dokonywaniu niezbędnych prac konserwacyjnych. Regularne wykonywanie przeglądów pozwala utrzymać urządzenie w dobrym stanie technicznym przez cały czas jego użytkowania. Minimalizuje to szansę wystąpienia awarii, a co za tym idzie koszty potencjalnych napraw. Konserwacja zapewnia również utrzymanie optymalnych parametrów pracy, a więc mniejsze zużycie gazu i dłuższą żywotność urządzenia.

Dysponujemy systemem informatycznym, który monitoruje terminy kolejnych przeglądów. Dzięki temu nie muszą już Państwo pomiętać kiedy należy dokonać konserwacji urządzń. Wystarczy jedynie wyrazić zgodę na informowanie o corocznych przeglądach, a sami z odpowiednim wyprzedzeniem skontaktujemy się z Państwem, aby wybrać dogodny termin.

← Powrót